Меню

Синтепон (Меблевий) Стандарт - 200 (1,5)

Фасування: рулони
Щільність: 200 г/м2
Параметри фасування: 1,5 х 25 м
Ціна: 22.80 грн м.п.

Роздрібна ціна - 22.80 грн м.п. (Оптові ціни по запиту)

Синтепон - це неткане антиалергійне поліефірне полотно. Синтепон широко використовується у виробництві м'яких меблів, іграшок, домашнього текстилю, утеплючого матеріалу для верхнього одягу, наповнювачів, прокладки у виготовленні матраців, спальних мішків, прасувальних дощок, та інших виробів, а також звукопоглощающего утеплювача.

Виробництво синтепону здійснюється з високоякісних синтетичних волокон. Скріплення волокон між собою здійснюється без використання клею та інших токсичних речовин. Звичайний синтепон, який виробляється в Україні, не має нічого спільного з сучасним високотехнологічним матеріалом, відомим нам як синтепон, виробництво якого базується на інноваційних методах.

Компанія "Альтеко" здійснює виробництво та продаж матеріалу Синтепон, який має відмінні споживчі властивості, він безпечний для здоров'я, надає виробам комфортність і привабливий зовнішній вигляд.

Завдяки використанню високоякісної сировини та нашим технічним розробкам, нетканий матеріал Синтепон має переваги перед продукцією від інших виробників синтепону і має такі властивості:


Висока теплоізоляція;
Однорідність полотна;
Покращена восстанавливаемость;
Нешкідливий для здоров'я, тому що Виготовлений без застосування клею;
Відмінне співвідношення ціни та якості.

 

Фасування:  рулони
Параметри фасування: 2,2 * 25 м
Щільність: 100 г/м2