Меню

Високотехнологічні виробничі потужності "ALTECO" дозволяють за короткий період часу провести значні обсяги готової продукції - до 10 тонн на добу. На всю готову продукцію надається висновок про відповідність гігієнічним нормам.

Ми виробляємо якісну продукцію, яка повністю відповідає європейським нормам, і при цьому підтримуємо розумне поєднання ціни і якості.

Висока якість готової продукції в мінімальні гарантовані строки її виробництва - це одне з основних конкурентних переваг компанії «ALTECO».

Приймаємо в роботу індивідуальні замовлення з виробництва синтепону щільністю до 1000 гр / кв.м. і шириною до 4,20м

ВАЖЛИВО! Мінімальне замовлення в роздріб - від 1 рулону.4,20м


Неткані матеріли вид текстильної продукції виготовленої без методу ткацтва, поліефірні волокна скріплюються між собою за допомогою термічного методу, і утворюють собою міцне полотно.

Застосування синтепону

Практичний і недорогий наповнювач має широке поширення в самих різних галузях легкої промисловості. Неткані матеріали отримали найбільш широке поширення в меблевій і швейній галузі.

Синтепон використовується при пошитті верхнього одягу, робочої форми, виробах для туризму (спальники, матраци) та постільних речей.

Меблевий синтепон відрізняється більшою щільністю і використовується в якості підкладки в диванах, кріслах, і інших предметах м'яких меблів.

Переваги нетканого поліефірного полотна:

  • легкість, яка властива навіть тонким полотнам;
  • надійний захист від низьких температур;
  • пружність, яка допомагає зберігати форму виробів;
  • низька вартість.