Меню

ІП АЛЬТЕКО - один із найбільших виробників наповнювачів для подушок, ковдр, матраців, м'яких меблів, утеплювачів одягу та іграшок. Завдяки високій якості та відповідності світовим стандартам, наша продукція відома багатьом компаніям, текстильним та швейним цехам, мережевим магазинам.

Пропонуємо купити наповнювачі за вигідною ціною великим і малим організаціям, промисловим підприємствам, приватним особам для пошиття:

 • подушок для сну, диванів, крісел, домашнього декору, м'яких іграшок - наповнювач «КУЛЬКИ»
 • подушок для сну, м'яких іграшок, ковдр - штучний лебединий ПУХ
 • постільних аксесуарів та м'яких меблів - рулонний синтепон
 • ковдр, верхнього одягу, спального приладдя, меблевих атрибутів - синтепух
 • Переваги нашої продукції

  1. Власне виробництво. Вся продукція ІП «АЛЬТЕКО» виготовляється у виробничих цехах, оснащених високотехнологічним обладнанням. При виробництві наповнювачів ми орієнтуємося на світові стандарти якості, щоб ви отримали продукцію високої якості.

  2. Індивідуальний підхід. Якщо ви хочете придбати нестандартні наповнювачі, наші технологи готові до експериментів та виробництву нестандартних наповнювачів.

  3. Розумна цінова політика. Нам вдалося знизити вартість товарів за рахунок прямих поставок сировини і застосування власного обладнання.

  4. Взаємовигідна співпраця. Ми відкриті для нових проектів і взаємовигідних партнерських відносин. Ми контролюємо Ваші замовлення від заявки до відвантаження, готові швидко виконувати поставлені завдання. Наші взаємини прозорі та зрозумілі.

  Подробиці за телефоном: +38 067 509-16-25

  Важливо! Мінімальне замовлення в роздріб від 1 упаковки.