Меню

АльтФіллМікро (штучний лебединий пух)

Фасовка: 5 кг
Колір: білий

АльтФіл мікро (штучний лебединий пух) - новий наповнювач, яким набивають ковдри і подушки.
У наповнювачі з штучного усунені умови виникнення гнилі і появи шкідливих комах, тому для страждають на алергію такий замінник натурального пуху є оптимальним рішенням.
При виготовленні лебединого пуху використовується надтонке мікроволокно нового покоління. При збереженні всіх переваг синтетичних поліефірних волокон подушка і ковдра з лебединого пуху відрізняються незвичайною легкістю і м'якістю, що ставить їх в один ряд з виробами з натурального пуху. При цьому вони довговічні і не алергенні.
АльтФіл мікро - це хімічно інертний матеріал, не абсорбуючий сторонні запахи.
Догляд за виробами з наповнювачем штучний лебединий пух вкрай простий. Подушки і ковдри з цим наповнювачем не настільки вимогливі в побуті, як вироби з натуральними наповнювачами. При тривалій експлуатації ковдри і подушки з наповнювачем штучний лебединий пух рекомендується провітрювати в суху літню погоду на відкритому повітрі, щоб вони добре просочилися свіжим повітрям.
Одним з безперечних переваг виробів з наповнювачем з АльтФіл мікро є можливість прання в щадному температурному режимі (до 40 ° С)
Властивості штучного лебединого пуху:
- високі теплоізоляційні властивості
- не викликає алергію
- об'ємний, легко відновлює форму, пружний наповнювач
- вільна циркуляція повітря через наповнювач
- тривале збереження початкових споживчих якостей
- за виробами з наповнювачем лебединий пух легко доглядати.